İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği Mayıs Ayı Başvuruları Devam Ediyor

Tüm öğretmen ve idarecilerimizi etkinliğe katılmaya davet ediyoruz.
Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği Mayıs Ayı Başvuruları Devam Ediyor

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde yürütülen "Öğretmeniyle Güzel  İstanbul"  Projesi kapsamında öğretmenlerimizin çektikleri  fotoğrafların, yeteneklerinin ve  hobilerinin sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren bu etkinlik; ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelikte olması sebebiyle anlamlıdır.

Başvuru:

Ocak ayında başlayıp temmuz ayında sona erecek olan etkinliğimiz için  Mayıs ayı başvurularımız devam ediyor.Etkinliğe katılmak isteyen idareci ve öğretmenlerimizin kendilerinin çektikleri fotoğrafları veya videoları katılım sağlamak istedikleri alanlarda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ilgili mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Gönderilecek mailin konu bölümünde başvuruya esas alanın ( AYIN FOTOĞRAFLARI, AYIN YETENEĞİ veya AYIN HOBİSİ şeklinde) belirtilmesi, mail içeriğinde ise katılım sağlayan kişinin;

  • adı soyadı, 
  • görev yaptığı okul adı
  • iletişim bilgilerinin ( GSM Numarası)

yer alması gerekmektedir.

Fotoğraf ve video içeriklerinin kriterleri hakkında detaylı bilgi katılım şartları ve datayları içerisinde açıklanmıştır.

Katılım şartları ve detaylar için tıklayınız.

  • Mail adresimiz  : bahcelievlerogretmeniyleguzel@gmail.com 
  • Son Başvuru    : 28 Mayıs 2021 Cuma,  17:00

 

Sonuçların Değerlendirilmesi :

  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulan proje Seçici Kurulu, başvurunun son günü itibariyle, mail adresine ulaşan çalışmaları değerlendirecek ve dereceye girenleri belirleyecektir.
  • Takip eden hafta içerisinde her gün bir derece ilçemiz web sayfası ve sosyal medya hesaplarından ( facebook, instagram, twitter) duyurulacaktır.
  • İlçemizde dereceye giren çalışmalar ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze gönderilecek, İl Seçici Kurulu tarafından belirlenen ve dereceye giren çalışmalar ödüllendirilecektir.

"Öğretmen Gözüyle" Fotoğraf Sergisi :

Ayın Fotoğrafları katagorisinde dereceye giren fotoğraflar 50 X 70 fotoblok malzemeye basılarak her ay düzenli olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmekte ve müdürlük binası içerisinde "Öğretmen Gözüyle" adlı sergide sergilenmektedir.Devamında öğretmenlerimizin eserleri, il genelindeki öğretmen evlerinin koridorlarında sergilenecektir.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.