İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayın Hobisi - Nisan

"Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi"  Etkinliği Nisan ayı ilçe seçici kurulu değerlendirme sonuçları açıklanıyor.
Ayın Hobisi - Nisan

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde yürütülen "Öğretmeniyle Güzel  İstanbul"  Projesi kapsamında öğretmenlerimizin çektikleri  fotoğrafların, yeteneklerinin ve  hobilerinin sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği için öğretmenlerimizin ilçemiz proje mailine ulaşan çalışmaları Seçici Kurul tarafından değerlendirilmiştir.Çok sayıda öğretmenimizin birbirinden değerli çalışmalarıyla katıldığı etkinliğimiz Temmuz ayında sona erecektir.

Nisan Ayı "Ayın Hobisi"

Proje Seçici Kurulu tarafından yapılan değerlendirmede, "Ayın Hobisi" kategorisinde katılım sağlayan öğretmenlerimiz arasından, GSD Eğitim Vakfı Bahçelievler İlkokulu'nda görev yapan öğretmenimiz Meltem ÖNER    "Taş ve Ahşap Tasarım" çalışmalarıyla "Ayın Hobisi " seçilmiştir. 

Öğretmenimizin Çalışmaları:

2019 yılında ilgi duyduğu doğal taş ve ahşap objeler ile ilgili çalışmalarıma başlayan öğretmenimiz, deniz kenarından toplanmış taşlar, midyeler ve ahşap objeler ile farklı tasarımlar yapıyor. Malzeme olarak Akrilik boya, taş boyama kalemleri ve bitirme işleminde vernik kullanılmaktadır. Çerçeve, anahtarlık, askılık, tepsi, ayraç olarak tamamladığı çalışmaların tümü el emeğidir. Çalışmalarını daha çok evlerde dekorasyon amaçlı kullanılabilmesi için tasarlıyor. 

 

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.