İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara Projesi Bilgilendirme Toplantısı

Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara Projesi başvuruları ile ilgili Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara Projesi Bilgilendirme Toplantısı

   İlçemiz Özel Büroda görevli Nagihan Yiğit tarafından "Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara "  Proje başvuruları ve süreçleri ile ilgili tüm resmi okul ve kurumlarında görevli müdür yardımcılarımız ve öğretmenlerimize Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlayan proje başvuru süreçleri hakkında ayrıntılı bir bilgilendirme yapılan Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'ndeki toplantıya tüm resmi okul ve kurumlarında görevli müdür yardımcılarımız ve öğretmenlerimiz katıldı.

      Proje Koordinatörümüz Nagihan Yiğit , projenin hedefleri, teknik altyapısı ve takvimi hakkında bilgi verdi.13 Ocak 2020 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında www.istmem.meb.gov.tr web sayfası üzerinden yapılacak e-başvurularını, yönergesini, kategorilerini ve dikkat edilmesi gereken hususları anlattı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara Projesi etkin öğretim, kültür, sanat ve spor, bilim ve teknoloji, özel eğitim, çevre ve okul estetiği kategorilerinden oluşuyor. Projemiz en temelde, iyi örneklerini paylaşmak isteyen eğitimcilerin bir araya gelmesini ve birbirlerini etkilemesini önceliyor. Bu çerçevede oluşturulan başvuru şartları sergilenecek örneklerin kalitesini artırmayı, dolayısıyla katılımcıların öğrenme fırsatlarını artırmayı amaçlamakta.  Ayrıca sergide sunulan iyi örneklerin eğitim süreçlerini daha nitelikli hâle getirmesi veya bir eksikliği gidermesi önemseniyor.

 16-01-202016-01-202016-01-202016-01-202016-01-2020

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.