İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz TÜBİTAK 4005 Projesi Kabul Edildi

İlçemiz TÜBİTAK 4005 Projesi Kabul Edildi

Bilim ve teknolojide sürdürülebilir adımlar atabilmemiz için 7'den 77'ye herkesin bilim ve teknolojiyi sahiplenmesi büyük önem arz ediyor. Bu çerçevede TÜBİTAK olarak desteklemekten memnuniyet duyduğumuz, toplumda bilim ve teknoloji kültürü oluşturmada önemli bir yeri olan bilim toplum destek programlarına yapılan başvurular sonuçlandı.

Bilgiye ulaşımın ve teknolojik imkânların hızla arttığı günümüzde yenilikçi yaklaşımların kullanıldığı, teknolojiden ilham alan yenilikçi eğitim uygulamaları daha da önem kazanıyor. Öğretmenlere ve akademisyenlere; kendi branşlarına ve genel olarak öğretmenlik mesleğine özgü yenilikçi yaklaşım, strateji, yöntem ve tekniklerin etkileşimli olarak kazandırılmasını amaçlayan 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında 42 proje destek almaya hak kazandı. Desteklenen projeler için tıklayınız.

TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında Müdürlüğümüz ve Dr.Yakup AYAYDIN'ın yürütücülüğünde gerçekleştirilecek olan Sosyal Bilgiler Öğretmenlerinin TPAB Yeterliliklerinin Geliştirilmesine Yönelik Eğitim Uygulamaları-II Projesi kabul edilmiştir.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.