İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZILAY´A DESTEK PROJESİ İÇİN KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

"Bir Damla Kan Bir Can Projesi"nin paydaşları Bahçelievler Kaymakamlık Toplantı Salonunda bir araya geldi.
KIZILAY´A DESTEK PROJESİ İÇİN KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın kuruluşunun 149.yılı nedeniyle tüm Türkiye’yi Kızılay’a destek olmaya çağırmasının ardından Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde “Bir Damla Kan Bir Can Projesi”ne başlamıştır.

Bahçelievler Kaymakamlığı, Bahçelievler Belediyesi, Kızılay Bahçelievler Şube Başkanlığı, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çapa Kan Merkezi Müdürlüğü ve Avrupa Bölge Kan Merkezi Kan Bağışçısı Planlama Bölümünün ortak yürüttüğü projenin,2.koordinasyon toplantısı Bahçelievler Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı.

Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ercan AKKAN başkanlık ettiği toplantıya Bahçelievler Kaymakamlığı adına Yazı İşleri Müdürü Sayın Nagihan ÇAKIR, Kızılay Bahçelievler Şubesi Müdürü Sayın Murat ÇAĞLAR, Çapa Kan Merkezi adına Sayın Senem ÇALIŞKAN ve Sayın Eyüp GÖNÜL, Avrupa Bölge Kan Merkezi Kan Bağışçısı Planlama Bölümü Uzmanları Sayın Sevilay YALÇIN KOÇAK ve Sayın Özden KARAKAYA ile koordinatör okul müdürlerimiz katıldı.

22-23 Mart 2017 tarihinde, Bahçelievler Hükümet Konağı önünde gerçekleşecek olan Kızılay’a Kan Bağışı konulu düzenlenecek kampanyaya Bahçelievler İlçesi genelindeki tüm okulların öğretmenleri, velileri ile tüm resmi devlet kurumlarıyla halktan destek beklenmektedir.

Kampanyanın önemine vurgu yapan Sayın Emin ÇIKRIKÇI “ Bu kampanyamızın hem fayda sağlayan hem eğiten hem öğreten hem de ilham veren örnek bir organizasyon olması için tüm paydaşlarımızla birlikte çalışacak olmanın gururunu taşıyoruz” diyerek projenin önemine değindi.

Yapılacak organizasyonla ilgili son planlamaların yapıldığı toplantı,yapılacak hazırlıklarla ilgili görev dağılımı ve tüm paydaşların memnuniyet ifadeleri ile tamamlandı.

 

16-03-2017 16-03-2017 16-03-2017 16-03-2017 16-03-2017 16-03-2017

 

 

   

 

  

 

 

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.