İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ocak Ayı Sonuçları Bügün Açıklanmaya Başlanıyor

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği Ocak ayı sonuçları bügün açıklanmaya başlanıyor. Şubat ayı için başvurular alınmaya başlanmıştır.
Ocak Ayı Sonuçları Bügün Açıklanmaya Başlanıyor

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi Etkinliği

İl Müdürlüğümüzün 2023 Vizyonu doğrultusunda hazırlanan Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında öğretmenlerimizin yeteneklerinin, hobilerinin ve çektikleri fotoğrafların sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren bir etkinlik düzenlenmiştir. Projenin hedefleri arasında öğretmenlerin eğitim-öğretim odaklı süreçlerde gönüllü görevler üstlenmesi, bağımsız projeler oluşturması bulunmaktadır.

Etkinlik Amacı

Bu çerçevede üç bileşenden oluşan çalışma, ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelik taşıması sebebiyle oldukça anlamlıdır. Ayrıca öğretmenlerimizin daha iyi tanınmasına, yürütülen proje ve etkinliklerimizde başarılı öğretmenlerimizden destek alınmasına da imkân verecektir.

Süreç

Ocak ayında başlayan ve Temmuz ayında sona erecek etkinlikler bağlamındaki paylaşımlar öncelikle ilçe, sonrasında il sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.Etkinlik, 39 ilçemizde İlçe Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü Birimi ve proje koordinatörleri tarafından yürütülecektir. İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerince oluşturulacak seçici kurullar, fotoğraf, yetenek ve hobi gönderilerini değerlendirecektir. İlçe seçici kurullarının belirleyeceği fotoğraf, yetenek ve hobi gönderileri ilçe sosyal medya hesaplarında paylaşılacaktır.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce oluşturulacak seçici kurul ise ilçe paylaşımlarını değerlendirecek ve belirleyeceği ilçe paylaşımlarını, İl sosyal medya hesaplarından ayrıca paylaşılacaktır. Başarılı öğretmenlerimize sürpriz hediyeler ve katılım belgesi verilecektir. 

Süreç Takvimi

01-02-2021

 

Katılım

Ocak ayında başlayıp temmuz ayında sona erecek olan etkinliğimiz için:

  • Mail adresimiz : bahcelievlerogretmeniyleguzel@gmail.com 
  • Son Başvuru    : Her ayın son iş günü

Katılım şartları ve detaylar için tıklayınız.

 

İlçemiz Ocak Ayı Etkinlik Sonuçları Açıklanma Takvimi:

AYIN FOTOĞRAFLARI

3.  1 Şubat 2021 Pazartesi 20:00

2.  2 Şubat 2021 Salı 20:00

1.  3 Şubat Çarşamba 20:00  

AYIN YETENEĞİ 

4 Şubat Perşembe 20:00  

AYIN HOBİSİ 

5 Şubat Cuma 20:00

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.