İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 2204 C Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Finalistlerimiz

Kocasinan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Melike KURAL ve Zeynep Esra YILMAZ'ı kutluyoruz.
TÜBİTAK 2204 C Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Finalistlerimiz

Bu yıl ilk defa lise öğrenimine devam etmekte olan öğrencileri, kutup bilimleri konusunda çalışmalar yapmaya teşvik etmek ve bu alanda yapacakları nitelikli çalışmalarla hem toplumumuzda farkındalık oluşturmak hem de ülkemizin bu alanda rekabet etme ve bilimsel gücünü artırarak uluslararası bilimsel çevrelerde söz sahibi ülkelerden biri haline gelmesine katkı sağlamak amacıyla TÜBİTAK tarafından "2204-C Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması" düzenlendi.

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından düzenlenen Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışmasında ön değerlendirmeyi geçerek final yarışmasına katılmaya hak kazanan projeler belirlendi.

TÜBİTAK 2204 C Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri yarışmasında Kocasinan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Melike KURAL ve Zeynep Esra YILMAZ 5-7 Temmuz'da gerçekleştirilecek olan Türkiye finaline katılmaya hak kazanmıştır.Tebrik eder, başarılar dileriz. 

Final Yarışmasına davet edilen projelerin listesine ulaşmak için  tıklayınız.

 

02-06-2021

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.