İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veli Akademileri Canlı Yayın Programımız

İstanbul Veli Akademileri Projesi kapsamında Sosyal Medya ve Teknolojiyi Bilinçli Kullanma/Dijital Mahremiyet ve Dijital Diyet konulu yayınımız 9 Mart salı günü 20.00'de gerçekleştirilecek.
Veli Akademileri Canlı Yayın Programımız

  Veli Akademileri Projesi "Sosyal Medya ve Teknolojiyi Bilinçli Kullanma" Konulu Yayınımız  

İstanbul Veli Akademileri Projesi kapsamında Sosyal Medya ve Teknolojiyi Bilinçli Kullanma / Dijital Mahremiyet ve Dijital Diyet konulu yayınımız 9 Mart salı günü 20.00'de Sakarya Üniversitesi Öğr. Üyesi Doç. Dr. Mustafa BOSTANCI 'nın katılımları ile gerçekleştirilecektir.   Sosyal Medya ve Siyaset, Sosyal Medya: Dün, Bugün, Yarın isimli 2 kitabı ve çok sayıda akademik yayını bulunan Sayın Bostancı Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde akademik kariyerine devam etmekte, yeni medya, sosyal medya ve siyasal iletişim üzerine eğitimler vermekte, araştırmalar yürütmektedir.Müdürlüğümüz instagram hesabından gerçekleştirilecek yayınıza konuk olacak olan Sayın Bostancı, katılımcılarımızı çalışma alanı olan sosyal medyayı bilinçli kullanma konusunda bilgilendirecek.

 

 

          09-03-2021

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.