İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAYLA İLKOKULU´NUN MİNİK KALPLERİNDEN MİNİK KARDEŞLERİNE UZANAN YARDIM ELİ

Yayla İlkokulu´nun geleneksel hale gelen yardım kampanyası, bu sene Ağrı ve Manisa´daki çocuk ve aileleri sevindirecek.
YAYLA İLKOKULU´NUN MİNİK KALPLERİNDEN MİNİK KARDEŞLERİNE UZANAN YARDIM ELİ

Yayla İlkokulu, geleneksel hale gelen yardım kampanyası için bu sene de kolları sıvadı. Okul Müdürü Canan YÜCELKAN, Okul Aile Birliği Üyeleri, gönüllü velilerimiz Eda DORUKOĞLU, Nazmiye YOLCU, Deniz YILDIZ ve Arzu YILDIRIM´ın aracı olduğu yardım kampanyasına okulun tüm öğrenci ve velileri destek verdi. Kırtasiye malzemelerinden giyime, küçük ev aletlerinden okul araç gereçlerine kadar gelen çeşitli yardımların bu seneki adresleri Ağrı Akşam Sanat Okulu ve Manisa Görses Mehmet Akif Ersoy İlkokulu oldu.

Toplanan yardımlar yola çıkmadan önce Yayla İlkokulu´nu ziyaret eden İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI ve Şube Müdürü Ercan AKKAN, bu değerli çalışmaları için Okul Müdürü Canan YÜCELKAN´a ve emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür ederek, bu gayretlerinin başka okullara da yayılmasını temenni ettiler.

24-02-2017

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 0212 442 25 41 0212 442 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.