İSTANBUL
BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Emin Çıkrıkçı, Adnan Menderes Anadolu Lisemizin Bayrak Törenine Katıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Emin Çıkrıkçı, Adnan Menderes Anadolu Lisemizin Bayrak Törenine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_11/01124312_aa88cfd5-4d8a-41bb-916b-53196698e524.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Emin Çıkrıkçı, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarında başta çocuklar olmak üzere hayatını kaybedenler için Adnan Menderes Anadolu Lisemizde düzenlenen bayrak törenine katılarak öğrenci ve öğretmenlerle 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.