İSTANBUL
BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof.Dr.Aziz Sancar Ortaokulumuz Tarafından Tübitak 4006 Bilim Fuarı Gerçekleştirildi
![Prof.Dr.Aziz Sancar Ortaokulumuz Tarafından Tübitak 4006 Bilim Fuarı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10142355_img_20240510_142054_746.jpg)
Prof.Dr.Aziz Sancar Ortaokulumuz tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Emin Çıkrıkçı, şube müdürlerimiz,okul yöneticilerimiz, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Fuarda emeği geçen yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.